Nawet burza i mocne opady nie przeszkodziły siatkarzom w rozegraniu trzeciego z cyklu turniejów „Radymno Beach Volley Cup 2023”! Chociaż z uwagi na warunki atmosferyczne, zmagania rozpoczęły się z godzinnym opóźnieniem, to po niedługim czasie pogoda poprawiła się i zawodnicy mogli rywalizować w słonecznej, sportowej atmosferze.

Turniej rozgrywany był w kategorii: mężczyźni OPEN. W zmaganiach uczestniczyło piętnaście par z powiatów: jarosławskiego, przemyskiego, przeworskiego, łańcuckiego, lubaczowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, stalowowolskiego i miast Przemyśl oraz Rzeszów. Wszystkim zawodnikom gratulujemy – stworzyliście fantastyczne widowisko! Dziękujemy także kibicom za doping – brawa dla Was!

Najlepsi okazali się:
🥇 I miejsce – Rolewski/Uchman
🥈 II miejsce – Rawski/Kozłowski
🥉 III miejsce – Bieniek/Złamaniec
4️⃣ IV miejsce – Magierski/Smelik

Dziękujemy również za obecność Pani Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Annie Huk oraz Panu Burmistrzowi Miasta Radymna Mieczysławowi Piziurnemu.

Cykl turniejów „Radymno Beach Volley Cup 2023” organizowany jest w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Upowszechnianie kultury fizycznej w Województwie Podkarpackim w 2023 r. poprzez organizację imprez sportowych oraz współfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Celem zadania jest popularyzacja siatkówki plażowej, aktywizacja mieszkańców regionu, wzmacnianie więzi rodzinnych i międzypokoleniowych, a także ukazanie prozdrowotnych form spędzania wolnego czasu.

« z 2 »