Przykra porażka z Klimą

Przykra porażka z Klimą

Klima Błażowa – Żagiel Radymno 3-0 (25:16, 25:22, 25:17)

Żagiel: Pachowicz M (c)., Smelik M., Witko M.,Jurczyński Ł.,Rykowski B.,Wilk R.,Pilch W. (L) oraz Zwoliński M.

Nasza druzyna rozegrała najsłabszy mecz w tegorocznych rozgrywkach . W pierwszym secie w zasadzie do stanu 17-7 dla miejscowych punkty dla Żagla wynikały z błędów gospodarzy. Dopiero pod koniec seta podjęliśmy walkę nie zmieniając jednak niekorzytnego wyniku. W drugim secie wydawało się, że Żagiel odzyskał dobrą dyspozycję.

Set ten przebiegał przy wyraźnej przewadze naszych zawodników . Serie dobrych zagrywek Marcina Pachowicza, Mariusza Witki i Bernarda Rykowskiego, dawały niemal pewność wygranej seta .Kiedy na tablicy wyników pojawił się wynik 21:16 dla gości, nawet najwięksi optymiści wśród kibiców z Błażowej nie wierzyli, że uda się nie tylko doprowadzić do remisu ale wygrać tego seta. Wtedy zdarzył się siatkarski cud. Po serii udanych zagrywek, obron i skutecznych kontr bardzo dobrze dysponowanego w tym dniu Bartłomieja Urbanika gospodarze zdołali wyrównać i przejąć inicjatywe aby ostatecznie wygrać tego seta 25:22.

Załamani przebiegiem drugiego seta  ostatnią partię oddaliśmy  niemal bez walki, regularnie psując zagrywkę i słabo przyjmując floty gospodarzy.

rozgrzewka

przed meczem

mecz

Przejdź do treści