I RUNDA
TERMIN – 07.10.2023
1. AKS V LO Rzeszów ­ TSV Sanok
2. ProSport Marmax Czudec ­ SST Lubcza Racławówka
3. TKF Anilana Rakszawa ­ KLIMA Błażowa
4. MKS Wisłok Strzyżów ­ TKS Żagiel Radymno
5. SPS Pruchnik ­ Renga SST Sportur Gmina Łańcut
TERMIN – 14.10.2023
6. TSV Sanok ­ Renga SST Sportur Gmina Łańcut
7. TKS Żagiel Radymno ­ SPS Pruchnik
8. KLIMA Błażowa ­ MKS Wisłok Strzyżów
9. SST Lubcza Racławówka ­ TKF Anilana Rakszawa
10. AKS V LO Rzeszów ­ ProSport Marmax Czudec
TERMIN – 21.10.2023
11. ProSport Marmax Czudec ­ TSV Sanok
12. TKF Anilana Rakszawa ­ AKS V LO Rzeszów
13. MKS Wisłok Strzyżów ­ SST Lubcza Racławówka
14. SPS Pruchnik ­ KLIMA Błażowa
15. Renga SST Sportur Gmina Łańcut ­ TKS Żagiel Radymno
TERMIN – 28.10.2023
16. TSV Sanok ­ TKS Żagiel Radymno
17. KLIMA Błażowa ­ Renga SST Sportur Gmina Łańcut
18. SST Lubcza Racławówka ­ SPS Pruchnik
19. AKS V LO Rzeszów ­ MKS Wisłok Strzyżów
20. ProSport Marmax Czudec ­ TKF Anilana Rakszawa

 

TERMIN – 04.11.2023
21. TKF Anilana Rakszawa ­ TSV Sanok
22. MKS Wisłok Strzyżów ­ ProSport Marmax Czudec
23. SPS Pruchnik ­ AKS V LO Rzeszów
24. Renga SST Sportur Gmina Łańcut ­ SST Lubcza Racławówka
25. TKS Żagiel Radymno ­ KLIMA Błażowa
TERMIN – 18.11.2023
26. TSV Sanok ­ KLIMA Błażowa
27. SST Lubcza Racławówka ­ TKS Żagiel Radymno
28. AKS V LO Rzeszów ­ Renga SST Sportur Gmina Łańcut
29. ProSport Marmax Czudec ­ SPS Pruchnik
30. TKF Anilana Rakszawa ­ MKS Wisłok Strzyżów
TERMIN – 25.11.2023
31. MKS Wisłok Strzyżów ­ TSV Sanok
32. SPS Pruchnik ­ TKF Anilana Rakszawa
33. Renga SST Sportur Gmina Łańcut ­ ProSport Marmax Czudec
34. TKS Żagiel Radymno ­ AKS V LO Rzeszów
35. SST Lubcza Racławówka ­ KLIMA Błażowa
TERMIN – 02.12.2023
36. TSV Sanok ­ SST Lubcza Racławówka
37. AKS V LO Rzeszów ­ KLIMA Błażowa
38. ProSport Marmax Czudec ­ TKS Żagiel Radymno
39. TKF Anilana Rakszawa ­ Renga SST Sportur Gmina Łańcut
40. MKS Wisłok Strzyżów ­ SPS Pruchnik
TERMIN – 09.12.2023
41. SPS Pruchnik ­ TSV Sanok
42. Renga SST Sportur Gmina Łańcut ­ MKS Wisłok Strzyżów
43. TKS Żagiel Radymno ­ TKF Anilana Rakszawa
44. KLIMA Błażowa ­ ProSport Marmax Czudec
45. SST Lubcza Racławówka ­ AKS V LO Rzeszów
II RUNDA
TERMIN – 16.12.2023
46. TSV Sanok ­ AKS V LO Rzeszów
47. SST Lubcza Racławówka ­ ProSport Marmax Czudec
48. KLIMA Błażowa ­ TKF Anilana Rakszawa
49. TKS Żagiel Radymno ­ MKS Wisłok Strzyżów
50. Renga SST Sportur Gmina Łańcut ­ SPS Pruchnik

 

TERMIN – 13.01.2024
51. Renga SST Sportur Gmina Łańcut ­ TSV Sanok
52. SPS Pruchnik ­ TKS Żagiel Radymno
53. MKS Wisłok Strzyżów ­ KLIMA Błażowa
54. TKF Anilana Rakszawa ­ SST Lubcza Racławówka
55. ProSport Marmax Czudec ­ AKS V LO Rzeszów
TERMIN – 20.01.2024
56. TSV Sanok ­ ProSport Marmax Czudec
57. AKS V LO Rzeszów ­ TKF Anilana Rakszawa
58. SST Lubcza Racławówka ­ MKS Wisłok Strzyżów
59. KLIMA Błażowa ­ SPS Pruchnik
60. TKS Żagiel Radymno ­ Renga SST Sportur Gmina Łańcut
TERMIN – 27.01.2024
61. TKS Żagiel Radymno ­ TSV Sanok
62. Renga SST Sportur Gmina Łańcut ­ KLIMA Błażowa
63. SPS Pruchnik ­ SST Lubcza Racławówka
64. MKS Wisłok Strzyżów ­ AKS V LO Rzeszów
65. TKF Anilana Rakszawa ­ ProSport Marmax Czudec
TERMIN – 10.02.2024
66. TSV Sanok ­ TKF Anilana Rakszawa
67. ProSport Marmax Czudec ­ MKS Wisłok Strzyżów
68. AKS V LO Rzeszów ­ SPS Pruchnik
69. SST Lubcza Racławówka ­ Renga SST Sportur Gmina Łańcut
70. KLIMA Błażowa ­ TKS Żagiel Radymno
TERMIN – 17.02.2024
71. KLIMA Błażowa ­ TSV Sanok
72. TKS Żagiel Radymno ­ SST Lubcza Racławówka
73. Renga SST Sportur Gmina Łańcut ­ AKS V LO Rzeszów
74. SPS Pruchnik ­ ProSport Marmax Czudec
75. MKS Wisłok Strzyżów ­ TKF Anilana Rakszawa
TERMIN – 24.02.2024
76. TSV Sanok ­ MKS Wisłok Strzyżów
77. TKF Anilana Rakszawa ­ SPS Pruchnik
78. ProSport Marmax Czudec ­ Renga SST Sportur Gmina Łańcut
79. AKS V LO Rzeszów ­ TKS Żagiel Radymno
80. KLIMA Błażowa ­ SST Lubcza Racławówka

 

 

TERMIN – 02.03.2024
81. SST Lubcza Racławówka ­ TSV Sanok
82. KLIMA Błażowa ­ AKS V LO Rzeszów
83. TKS Żagiel Radymno ­ ProSport Marmax Czudec
84. Renga SST Sportur Gmina Łańcut ­ TKF Anilana Rakszawa
85. SPS Pruchnik ­ MKS Wisłok Strzyżów
TERMIN – 09.03.2024
86. TSV Sanok ­ SPS Pruchnik
87. MKS Wisłok Strzyżów ­ Renga SST Sportur Gmina Łańcut
88. TKF Anilana Rakszawa ­ TKS Żagiel Radymno
89. ProSport Marmax Czudec ­ KLIMA Błażowa
90. AKS V LO Rzeszów ­ SST Lubcza Racławówka
W TERMINIE 22­24.03.2024 ROZEGRANY ZOSTANIE TURNIEJ FINAŁOWY PODKARPACKIEJ 1 LIGI MĘŻCZYZN