Rodzinna atmosfera pełna sportowej rywalizacji! 🏐🔥

W dniu 22 lipca br. na boiskach przy Plaży Miejskiej w Radymnie odbył drugi z cyklu turniej „Radymno Beach Volley Cup 2023” organizowany przez Towarzystwo Kulturalno-Sportowe „Żagiel” i współfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Tym razem na piachu rywalizowały siatkarskie rodziny z powiatów: jarosławskiego, przemyskiego, lubaczowskiego i miasta Przemyśla!

Wszystkim zawodnikom gratulujemy zaangażowania, determinacji i walki w pocie czoła o każdą piłkę. W tej wyjątkowej rywalizacji nie przeszkodził im nawet silny wiatr! Nie można również nie wspomnieć o kibicach, którzy śmiało dopingowali swoich przyjaciół i członków rodziny.

W Turnieju najlepsi okazali się:

  • I miejsce – Ozimek/Terembuła
  • II miejsce – Witko/Witko
  • III miejsce – Smelik/Jurczyńska
  • IV miejsce – Janiga/Nerka

Cykl turniejów „Radymno Beach Volley Cup 2023” organizowany jest w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Upowszechnianie kultury fizycznej w Województwie Podkarpackim w 2023 r. poprzez organizację imprez sportowych oraz współfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Celem zadania jest popularyzacja siatkówki plażowej, aktywizacja mieszkańców regionu, wzmacnianie więci rodzinnych i międzypokoleniowych, a także ukazanie prozdrowotnych form spędzania wolnego czasu