I RUNDA

TERMIN –  08.10                       3:1 (25:17, 25:27, 25:17, 25:23)
1. MKS Wisłok Strzyżów AKS Rzeszów
2. LKS Głogovia Głogów Młp. TKS Żagiel Radymno
3. APPGO II LO Rzeszów Klima Błażowa
4. SST Lubcza Racławówka UMKS Spartakus Adamówka
5. SSPS BS Czarni Oleszyce TKF ITS Anilana Rakszawa

 

TERMIN –  15.10
6. AKS Rzeszów TKF ITS Anilana Rakszawa
7. UMKS Spartakus Adamówka SSPS BS Czarni Oleszyce
8. Klima Błażowa SST Lubcza Racławówka
9. TKS Żagiel Radymno APPGO II LO Rzeszów
10. MKS Wisłok Strzyżów LKS Głogovia Głogów Młp.

 

TERMIN –  22.10
11. LKS Głogovia Głogów Młp. AKS Rzeszów
12. APPGO II LO Rzeszów MKS Wisłok Strzyżów
13. SST Lubcza Racławówka TKS Żagiel Radymno
14. SSPS BS Czarni Oleszyce Klima Błażowa
15. TKF ITS Anilana Rakszawa UMKS Spartakus Adamówka

 

TERMIN –  29.10
16. AKS Rzeszów UMKS Spartakus Adamówka
17. Klima Błażowa TKF ITS Anilana Rakszawa
18. TKS Żagiel Radymno SSPS BS Czarni Oleszyce
19. MKS Wisłok Strzyżów SST Lubcza Racławówka
20. LKS Głogovia Głogów Młp. APPGO II LO Rzeszów

 

TERMIN –  05.11
21. APPGO II LO Rzeszów AKS Rzeszów
22. SST Lubcza Racławówka LKS Głogovia Głogów Młp.
23. SSPS BS Czarni Oleszyce MKS Wisłok Strzyżów
24. TKF ITS Anilana Rakszawa TKS Żagiel Radymno
25. UMKS Spartakus Adamówka Klima Błażowa

 

TERMIN –  12.11
26. AKS Rzeszów Klima Błażowa
27. TKS Żagiel Radymno UMKS Spartakus Adamówka
28. MKS Wisłok Strzyżów TKF ITS Anilana Rakszawa
29. LKS Głogovia Głogów Młp. SSPS BS Czarni Oleszyce
30. APPGO II LO Rzeszów SST Lubcza Racławówka

 

TERMIN –  19.11
31. SST Lubcza Racławówka AKS Rzeszów
32. SSPS BS Czarni Oleszyce APPGO II LO Rzeszów
33. TKF ITS Anilana Rakszawa LKS Głogovia Głogów Młp.
34. UMKS Spartakus Adamówka MKS Wisłok Strzyżów
35. Klima Błażowa TKS Żagiel Radymno

 

TERMIN –  26.11
36. AKS Rzeszów TKS Żagiel Radymno
37. MKS Wisłok Strzyżów Klima Błażowa
38. LKS Głogovia Głogów Młp. UMKS Spartakus Adamówka
39. APPGO II LO Rzeszów TKF ITS Anilana Rakszawa
40. SST Lubcza Racławówka SSPS BS Czarni Oleszyce

 

TERMIN –  03.12
41. SSPS BS Czarni Oleszyce AKS Rzeszów
42. TKF ITS Anilana Rakszawa SST Lubcza Racławówka
43. UMKS Spartakus Adamówka APPGO II LO Rzeszów
44. Klima Błażowa LKS Głogovia Głogów Młp.
45. TKS Żagiel Radymno MKS Wisłok Strzyżów

 

II RUNDA

TERMIN –  10.12
46. AKS Rzeszów MKS Wisłok Strzyżów
47. TKS Żagiel Radymno LKS Głogovia Głogów Młp.
48. Klima Błażowa APPGO II LO Rzeszów
49. UMKS Spartakus Adamówka SST Lubcza Racławówka
50. TKF ITS Anilana Rakszawa SSPS BS Czarni Oleszyce

 

TERMIN –  17.12
51. TKF ITS Anilana Rakszawa AKS Rzeszów
52. SSPS BS Czarni Oleszyce UMKS Spartakus Adamówka
53. SST Lubcza Racławówka Klima Błażowa
54. APPGO II LO Rzeszów TKS Żagiel Radymno
55. LKS Głogovia Głogów Młp. MKS Wisłok Strzyżów

 

TERMIN –  07.01
56. AKS Rzeszów LKS Głogovia Głogów Młp.
57. MKS Wisłok Strzyżów APPGO II LO Rzeszów
58. TKS Żagiel Radymno SST Lubcza Racławówka
59. Klima Błażowa SSPS BS Czarni Oleszyce
60. UMKS Spartakus Adamówka TKF ITS Anilana Rakszawa

 

TERMIN –  14.01
61. UMKS Spartakus Adamówka AKS Rzeszów
62. TKF ITS Anilana Rakszawa Klima Błażowa
63. SSPS BS Czarni Oleszyce TKS Żagiel Radymno
64. SST Lubcza Racławówka MKS Wisłok Strzyżów
65. APPGO II LO Rzeszów LKS Głogovia Głogów Młp.

 

TERMIN –  04.02
66. AKS Rzeszów APPGO II LO Rzeszów
67. LKS Głogovia Głogów Młp. SST Lubcza Racławówka
68. MKS Wisłok Strzyżów SSPS BS Czarni Oleszyce
69. TKS Żagiel Radymno TKF ITS Anilana Rakszawa
70. Klima Błażowa UMKS Spartakus Adamówka

 

TERMIN –  11.02
71. Klima Błażowa AKS Rzeszów
72. UMKS Spartakus Adamówka TKS Żagiel Radymno
73. TKF ITS Anilana Rakszawa MKS Wisłok Strzyżów
74. SSPS BS Czarni Oleszyce LKS Głogovia Głogów Młp.
75. SST Lubcza Racławówka APPGO II LO Rzeszów

 

TERMIN –  18.02
76. AKS Rzeszów SST Lubcza Racławówka
77. APPGO II LO Rzeszów SSPS BS Czarni Oleszyce
78. LKS Głogovia Głogów Młp. TKF ITS Anilana Rakszawa
79. MKS Wisłok Strzyżów UMKS Spartakus Adamówka
80. TKS Żagiel Radymno Klima Błażowa

 

TERMIN –  25.02
81. TKS Żagiel Radymno AKS Rzeszów
82. Klima Błażowa MKS Wisłok Strzyżów
83. UMKS Spartakus Adamówka LKS Głogovia Głogów Młp.
84. TKF ITS Anilana Rakszawa APPGO II LO Rzeszów
85. SSPS BS Czarni Oleszyce SST Lubcza Racławówka

 

TERMIN –  04.03
86. AKS Rzeszów SSPS BS Czarni Oleszyce
87. SST Lubcza Racławówka TKF ITS Anilana Rakszawa
88. APPGO II LO Rzeszów UMKS Spartakus Adamówka
89. LKS Głogovia Głogów Młp. Klima Błażowa
90. MKS Wisłok Strzyżów TKS Żagiel Radymno

 

W terminie 16-18.03.2017 odbędzie się Turniej Finałowy III Ligi Mężczyzn z udziałem czterech najlepszych zespołów.